top of page

Niçin Regresyon Yaptırmalı

01.

İlk nedeni işe yarıyor. Regresyon sorunların kaynağı olan olayları bulmanızı sağlıyor. Bu olayları bulduğunuzda çoğunlukla pozitif yönde duygu durum değişiklikleri ve çözümler, kendiliğinden geliyor.

02.

Davranışlarınızın altında yatan nedenleri buluyorsunuz. Davranışlarınızı şekillendiren tepki verme biçiminizin aslında bir hikayesi olduğunu keşfediyorsunuz. Yani tepkilerinize neden olan olayları, duygularınızı, düşüncelerinizi ve inançlarınızı buluyor ve bunları nasıl değiştirebileceğinizi anlıyorsunuz.

03.

Duygusal olarak rahatlıyor, gevşiyorsunuz. Gerginliğe sebep olan olayları trans halinde yeniden deneyimlediğinizde farkındalığınız artıyor kendiliğinden enerjetik bir değişimle gevşemeye, dinginliğe ve açık fikirliliğe ulaşıyorsunuz.

04.

Kararlarınız, inançlarınız, tavırlarınızın altında yatan anıları yani nedenleri yani olayları buluyor ve bu kararlar, inançlar ve tavırlarınızın ne yönde değişmesi gerektiğini anlıyorsunuz. Ve bu anıları bulmak genellikle pozitif yönde değişimi kendiliğinden getiriyor.

05.

Regresyon sadece semptomları değil soruna neden olan nedenleri de ortadan kaldırıyor. 

0.6

İlişkilerinizdeki bakış açılarınızı anlıyor ve bunları nasıl ve neden değiştirmeniz gerektiğini farkediyorsunuz.

0.7

Anlamak kendini ve başkalarını anlamak şaşırtıcı bir iyileştirme etkisi yaratır. Regresyon size bu imkanı verir. Regresyon sırasında elde edilen yüksek bilinç farkındalığı ile kendinizi, başkalarını anlarsınız, Yaşadığınız olayların, durumların sizi değiştirici, evrimleştirici etkisini farkeder ve iyileşirsiniz. 

0.8

Anlam veremediğiniz bazı tavır, tutum ve davranışalarınız anlam kazanıyor. Neyi, niçin yaptığınızı, niçin öyle değil de böyle hissettiğinizi anlıyorsunuz.

0.9

Hayatta üstesinden gelmeniz gereken kişisel güçlüklerinizi, zorluklarınızı farkedersiniz. 

 

10

Geçmiş yaşamlarınızdan bu yaşama aktarılan etkiler ve onların yarattığı sonuçların bir bölümünü anlarsınız. Bir bakıma taşıdığınız karmayı anlarsınız ve onu nasıl dönüştüreceğinizle ile ilgili bir içgörünüz oluşur.

bottom of page