top of page
Geçmişinize Köprü Sorunlarınıza Çözüm
IMG_1156_edited_edited.jpg
Günay Ercoşkun

Regresyon Danışmanı

Günay Ercoşkun (Yalçın), M.Sc., M.A., PLT, 1992 yılından beri ruhsal konulara ilgisi ve merakı nedeniyle Ankara Ruhsal Araştırmalar Derneğinde (ARAD) insan, insan doğası, insanın ruhu, insanın ruhsal ihtiyaçları, ruhsal sorunları, ruhsal tekamülü (evrimi), yaşamın amacı, anlamı ve hedefi ne olmalıdır, yaşamı yöneten ruhsal ve maddesel yasalar nelerdir, duyular dışı algılama, tekrar doğuş ve ruhsal şifacılık gibi konularda araştırmalar yapmaktadır. Bu çerçevede halka açık, ücretsiz bilgilendirme toplantılarında konferanslar vermektedir.  ARAD Akademi programında kurucu ve eğitmendir. ARAD Akademi’de verdiği dersler şunlardır: Uygulamalı Farkındalık ve Kendini Bilmek, İnsan Hayat ve Ruhsallık, Metapsişiğin Temelleri ve Ruhsal Yasalar.

2005 -2006 yıllarında World Regression Institute kurucusu ve IBRT’nin Başkanı Dr. Janet Cunnigham ve World Regression Institute kurucusu ve IBRT eski başkanı Jeffry Ryan’dan Regresyon Terapisi eğitimi aldı. Daha sonraki dönemlerde verilen eğitimlerde asistan olarak yer aldı. ABD’de yerleşik dünyada Regresyon Terapisti Sertifikası veren tek kuruluş olan International Board for Regression Therapy (IBRT)’den regresyon terapisti sertifikasını 2008 Ocak ayında alarak bu konuda IBRT’den sertifika alan ilk Türk terapist oldu. 2010 yılında World Regression Institute’ün başkanlığına getirildi. World Regression Institute’de 2006 yılından beri J. Ryan ve J. Cunningham’ın asistanı olarak katıldığı regresyon terapisi eğitimlerini 2010 yılından beri tek başına ve zaman zaman da WRI kurucularıyla birlikte vermiştir.

2006’dan itibaren regresyon danışmanlığı yaparak insanların, sorunlarının kökenini bulmalarına ve sorunlarını çözmelerine yardım ediyor. Öğrencilerin sağlıklı, dengeli, motivasyonu yüksek ve başarılı bireyler olarak yetişmeleri için özel danışmanlık veriyor. İş hayatında ekip performansı ve motivasyonunu artırmaya yönelik eğitim ve danışmanlık hizmeti veriyor ve mobbing danışmanlığı yapıyor.

Günay Ercoşkun (Yalçın), 2011 yılında Selçuk Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü’nde Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamladı. 1988 yılında Çukurova Üniversitesi'nde Ziraat Fakültesi'nde Lisansını, 1991 – 1992 yıllarında İspanya Zaragoza IAMZ’da lisansüstü eğitim programını, 1993 yılında Ankara Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü’nde yüksek lisansını tamamladı. Kısa bir süre tarım sektöründe çalıştı. 1999 yılında ODTÜ Bilgi Teknolojileri Programı’nı bitirdi. 1999-2006 yılları arasında Bilgi ve İletişim Teknolojileri alanında sektörün seçkin şirketlerinde proje yönetimi, satın alma ve satış bölümlerinde çeşitli pozisyonlarda çalıştı. 2006 yılından beri profesyonel çalışma hayatını regresyon danışmanlığına, ruhsal konulara, psikolojik danışmanlığa odakladı.

bottom of page